'

2 Darmowe Webinaria

Zapraszamy na nasze dwa najbliższe webinaria dotyczące budowania kultury opartej na informacji zwrotnej i wspieraniu talentów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w webinarium mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Badanie kompetencji. Jak je wdrożyć, aby wspierało, a nie demotywowało?

Badania wskazują jednoznacznie, że najefektywniejszą kulturą pracy, która wspiera rozwój pracowników to taka, która opiera się na zasadach ciągłego pozyskiwania informacji zwrotnej. Jednym z narzędzi, wspierających ten rodzaj działań jest regularne badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 stopni.

W Polsce badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni budzi wiele kontrowersji. Z dużym prawdopodobieństwem wiąże się to z popełnianymi błędami na etapie wdrażania badania. W związku z powyższym:

  • Co należy zrobić, aby w sposób skuteczny wdrożyć badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni?
  • Jakie błędy najczęściej popełnia się podczas wdrażania takiej oceny?
  • Czego się wystrzegać, a o co warto zadbać?
  • Jak zapewnić otwartość organizacji na tę formę pozyskiwania informacji zwrotnej?

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webianarium.

Termin webinarium to 17 czerwaca 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Learning agility w praktyce HR

Funkcjonowanie w dzisiejszych, ciągle zmieniających się i nieprzewidywalnych warunkach stanowi niebagatelne wyzwanie. Aby skutecznie funkcjonować w obecnych czasach konieczna jest umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się. Badania wskazują, że czynnikiem determinującym sukces jest learning agility – zarówno ujmowany jako zdolność poznawcza, jak i kompetencja.

  • Czym więc jest learning agility w praktyce biznesowej?  
  • Jakie fundamenty, znajdują się u podstaw learning agility?
  • W jaki sposób możliwe jest uchwycenie „learning agility” podczas procesów rekrutacji bądź / i programów talentowych?
  • W jaki sposób możemy zaobserwować wskaźniki learning agility wśród kadry menadżerskiej?
Termin webinaria to 19 czerwca 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global