'

Najlepsze rozwiązanie do miękkiego HR

OstendiHR to nowoczesna platforma HR skupiająca wszystkie niezbędne rozwiązania obsługujące procesy miękkiego HR.

Zadowolona kobieta trzymająca komputer poszukująca platformy HR
Young smiling caucasian student freelancer woman using laptop for remote work, e-learning at university college, e-banking, online shopping, webinars isolated in white background

Nasze wartości

Nasze wartości warunkują nasze codzienne działania i wpływają na podejmowane przez nas decyzje. W OstendiHR dbamy o to, aby każdy członek zespołu postępował w zgodzie z nimi.

Najważniejszy jest klient

Customer first! Każde nasze działanie podejmujemy z myślą o naszych klientach. Dbałość o efektywny i sprawny przebieg realizowanych przez nich procesów jest dla nas najważniejszy. Ciągle monitorujemy i sprawdzamy, jak możemy poprawiać jakość dostarczanych przez nas rozwiązań.

Kreatywność

Dzięki kreatywności i nieszablonowemu podejściu tworzymy najbardziej innowacyjne rozwiązanie na rynku. Myślimy nieszablonowo i dzielimy się swoimi pomysłami niezależnie od wieku i rodzaju doświadczenia. Nie boimy się mówić o swoich pomysłach, bo wiemy, że dzięki różnorodności możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Jakość

Dążymy do możliwie najwyższej jakości we wszystkich działaniach, które podejmujemy, wychodząc z założenia, że to szczegół tworzy jakość. Wyznaczamy sobie ambitne cele i sumiennie wykonujemy swoje obowiązki, ponieważ tylko dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć wymierną wartość dla naszych klientów.

Praca zespołowa

Bez wyjątkowego zespołu, który tworzy OstendiHR, nie byłoby możliwe stworzenie tak wyjątkowego rozwiązania. Wiemy, że razem możemy osiągnąć więcej, dlatego dzielimy się doświadczeniem i wzajemnie sobie pomagamy.

OstendiHR – poznaj nasze rozwiązania!

Historia Ostendi HR

Ostendi Global to spółka technologiczna, wywodząca się z firmy doradczo-szkoleniowej. Ostendi Global rozpoczęła swoją działalność w 2019 – choć sama platforma HR Ostendi ma dużo dłuższą historię.

Początkowo Ostendi Global tworzył zespół 5 zdolnych osób, dzięki pracy których nasze rozwiązanie wdrożone zostało zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy Zachodniej.

Zasada: „Customer & HR first” sprawiła, że w ciągu dwóch lat staliśmy się liderem na rynku w zakresie miękkiego HR.

Naszą misją jest stanie się liderem na rynku w zakresie dostarczania danych o efektywności pracownika w całym cyklu jego zatrudnienia. Nasze flagowe rozwiązania do profilowania pracowników i dokonywania przeglądów kompetencyjnych są wykorzystywane u licznych międzynarodowych klientów.

Automatyzacja procesów, najwyższe standardy bezpieczeństwa, możliwość globalnego wdrożenia – wybierz platformę OstendiHR.

Rozwijaj ludzi tak, aby zawsze mogli odejść. Traktuj ich dobrze, aby nie chcieli tego zrobić.

Richard Branson

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Dowiedz się więcej o naszej platformie HR