'

Rekrutacja i selekcja

Proces rekrutacji pozwoli ci na pozyskanie talentów do twojej organizacji. Weryfikuj wiedzę i sprawdzaj potencjał przy pomocy naszych narzędzi.

Dlaczego warto wybrać Moduł do Rekrutacji i Selekcji?

Podejmowanie decyzji dotyczących pracowników, nie należy do najprostszych. Każda źle podjęta decyzja wiąże się z kosztami, aby tego uniknąć, warto opierać sią na rzetelnych informacjach. Nasz moduł do rekrutacji i selekcji, pozwoli Ci na sprawdzenie poziomu dopasowania kandydata do wymogów stanowiska i organizacji, uzyskanie danych o talentach oraz weryfikację wiedzy na dowolny temat.

Odkrywaj talenty

Korzystając z Ostendi Talent Hunter otrzymujesz możliwość zdefiniowania referencyjnego profilu, do którego następnie jesteś w stanie porównać profil kandydata / kandydatów. Dzięki temu otrzymasz informację, który z kandydatów jest najbardziej dopasowany do wymogów Twojej organizacji. Uzyskasz także odpowiedź, na pytanie w jaki sposób funkcjonuje kandydat w kluczowych dla biznesu obszarach.

Weryfikuj wiedzę

Dzięki funkcjonalnościom platformy Ostendi możesz dodać dowolną liczbę testów wiedzy, uwzględniającą różne formy pytań i odpowiedzi. Testy te mogą dotyczyć dowolnego obszaru i tematu.

Sprawdzaj potencjał kandydatów

Dzięki zastosowaniu testów poznawczych Ostendi Learning Agility, możesz w prosty sposób sprawdzać umiejętności kandydata, które nie są zależne od jego edukacji i nabytego doświadczenia. Zbadaj zdolność adaptacji do zmian, szybkość uczenia się, analizy i syntezy.

Obniżaj koszty podejmując trafne decyzje

Zamiast polegać na intuicji i subiektywnej ocenie kandydatów, zatrudniaj nowe osoby w oparciu o rzetelne dane. Unikaj czasochłonnych i kosztownych błędów w procesie rekrutacji.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł Rekrutacja i Selekcja

Przełomowe rozwiązanie w rekrutacji i diagnozie talentów

Zatrudniaj pracowników najlepiej dopasowanych do wymogów Twojej firmy. Ostendi Talent Hunter to proste, trafne i rzetelne narzędzie do pomiaru cech osobowości, dzięki któremu dowiesz się, na ile pracownik jest dopasowany do danego stanowiska i kultury pracy Twojej organizacji.

Prosty sposób na weryfikację wiedzy kandydatów i pracowników

Zweryfikuj wiedzę Twoich obecnych i przyszłych pracowników dzięki zautomatyzowanym Testom Wiedzy. Podejmuj trafne decyzje w oparciu o wiarygodne dane, oszczędzając czas poprzez automatyzację tego procesu.

Sprawdź umiejętności Twoich pracowników niezależne od edukacji i nabytego doświadczenia

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie. Czy wiesz, jak zachowają się Twoi pracownicy w obliczu zmian? Zdolności takie jak szybkość uczenia się, analiza i synteza danych to bardzo cenne umiejętności przydatne w codziennym funkcjonowaniu firmy. Dowiedz się, jak radzą sobie z nimi Twoi pracownicy.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu rekrutacja i selekcja?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail