'

Edukacja i rozwój

Planuj działania rozwojowe i edukuj swoich pracowników w oparciu o rzetelne dane. Zweryfikuj mocne strony i obszary do rozwoju w Twojej organizacji.

Dlaczego warto wybrać moduł Edukacja i Rozwój

Działania rozwojowe i programy talentowe nie tylko zmniejszają rotację pracowników, ale i zwiększają prawdopodobieństwo osiągnięcia założonych celów biznesowych. Nie podejmuj decyzji w oparciu o intuicję, postaw na solidne i rzetelne dane, na podstawie których będziesz efektywnie rozwijał i edukował pracowników.

Zweryfikuj wiedzę swoich pracowników

Dzięki naszym funkcjonalnościom możesz w prosty i szybki sposób zweryfikować poziom wiedzy swoich pracowników. Nasze rozwiązania są elastyczne, przez co możesz łatwo dopasować je do Twoich potrzeb.

Zgodność z RODO

Przykładamy dużą wagę do tego, aby wszystkie przeprowadzane przez nas procesy były zgodne z obowiązującym prawem. Na naszej platformie masz możliwość zdefiniowania niezbędnych klauzul i zgód, które wyświetlają się badanemu bezpośrednio po procesie badawczym.

Określ mocne strony i obszary do rozwoju

Platforma Ostendi pozwala na diagnozę mocnych stron oraz określenia obszarów, które należy rozwijać. Z pomocą badania kompetencji oceny 360 uzyskasz bezcenne informacje, na podstawie których zaplanujesz działania rozwojowe.

Planuj efektywne działania rozwojowe

Odpowiednio dobrane narzędzia rozwojowe i inwestycja w pracowników przyniesie korzyść dla całej organizacji. Decyzje dotyczące takich działań nie powinny być jednak podejmowane bez wcześniejszej weryfikacji potrzeb organizacji i pracowników. Dzięki takiemu podejściu zaplanowane działania będą odpowiadały na realne potrzeby.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł Edukacja i rozwój

Ocena 360 stopni wzbogaca tradycyjne badania kompetencji i zbierania informacji zwrotnej

Dzięki zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji, a co za tym idzie uzyskasz konkretną odpowiedź, co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Prosty sposób na weryfikację wiedzy kandydatów i pracowników

Zweryfikuj wiedzę Twoich obecnych i przyszłych pracowników dzięki zautomatyzowanym Testom Wiedzy. Podejmuj trafne decyzje w oparciu o wiarygodne dane, oszczędzając czas poprzez automatyzację tego procesu.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniach rozwojowych?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail