'

Performance management

Zarządzaj i optymalizuj działania w swojej firmie oraz realizuj cele organizacji w świadomy i skuteczny sposób. Wykorzystaj nasze narzędzia w Performance management.

Dlaczego warto wybrać nasz moduł Performance Management

Świadome i skuteczne zarządzanie efektywnością pracowników nie należy do najprostszych zadań. Warto w tym celu wykorzystywać metody udowodnione naukowo. Zrozumienie zasad Performance Management i świadome ich stosowanie w środowisku pracy, umożliwi nie tylko doraźne rozwiązanie problemów związanych ze spadkiem efektywności pracowników, ale pozwoli też na jej maksymalizację w codziennych działaniach.

Świadome zarządzanie

Pomiar satysfakcji i zaangażowania pracowników, bazujący na Team Insight Survey, jest narzędziem świadomego i skutecznego zarządzania. W połączeniu z przeglądem kompetencji (np. Oceną 360 stopni) daje spójny obraz mocnych stron oraz obszarów do rozwoju.

Efektywna realizacja celów

Wyznaczaj cele i definiuj kierunki rozwoju. Cele te będą towarzyszyć Twoim pracownikom przez cały okres ich realizacji dzięki wdrożonemu systemowi monitoringu postępów – przyczyni się to do zwiększenia efektywności. W każdym momencie możesz zweryfikować, na jakim etapie realizacji celów są Twoi pracownicy.

Wykorzystanie potencjału pracowników

Rozwiązania Ostendi pozwalają na zidentyfikowanie mocnych stron i potencjału Twoich pracowników. Na podstawie tych danych masz możliwość zaplanowania adekwatnych działań rozwojowych. Odkrywaj talenty w organizacji i w pełni wykorzystuj ich potencjał.

Automatyzacja rozwiązań i szybkość działania

Automatyzacja wszystkich procesów miękkiego HR pozwoli Ci na przyspieszenie działań oraz oszczędność czasu, ułatwiając tym samym osiągnięcie wyznaczonych celów.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł Performance Management

Poznaj opinie Twoich pracowników i buduj kulturę organizacyjną opartą na feedbacku

Bardzo ważnym aspektem każdej firmy jest kultura organizacyjna opierająca się na bieżącej informacji zwrotnej i na zaangażowaniu. Jednym z jej filarów jest umiejętność słuchania potrzeb pracowników. Dlatego też niezmiernie istotne jest to, aby cyklicznie pytać zatrudnione osoby o opinie na temat ważnych dla Twojej firmy obszarów.

Dokonaj oceny swoich pracowników

Jeśli potrzebujesz elastycznego Systemu Ocen Pracowniczych, który będzie w stanie dopasować się do wymogów Twojej organizacji, wybierz platformę Ostendi. Nasza aplikacja jest prosta, intuicyjna oraz umożliwia bieżący monitoring realizacji wyznaczonych celów.

Ocena 360 stopni pozwoli na zbadanie kompetencji pracowników w sposób bardziej obiektywny

Przy użyciu zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji. Dzięki niemu uzyskasz konkretne dane – dowiesz się, jakie są mocne strony Twoich pracowników i co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o performance management?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail