'

Analityka HR

Pozyskuj dane i informacje, kontroluj przebieg różnych procesów w firmie i rozwiązuj pojawiające się problemy z pomocą modułu Analityka HR!

Ladder career path for business growth success process concept.Wooden block stacking as step stair with arrow up

Dlaczego warto wybrać nasz moduł Analityka HR

Analityka HR dostarczy Ci cennych informacji na temat życia organizacji. Obejmuje ona każdy proces dziejący się w firmie, zaczynając od rekrutacji, kończąc na odejściu pracownika z organizacji. Dzięki pozyskiwaniu danych i ich analizie, będziesz w stanie usprawnić działanie Twojej firmy, co przyczyni się do jej dynamicznego rozwoju.

Pozyskuj dane o pracownikach i kandydatach

Dane o pracownikach i kandydatach tj. poziom dopasowania do organizacji, informacja na temat ich osobowości, mocnych stron i obszarów do rozwoju, pozwolą Ci w skuteczny sposób zarządzać talentami w Twojej firmie.

Badaj opinie pracowników na różne tematy

Badając opinie pracowników, pozyskasz bezcenne dane na podstawie których podejmiesz różne działania. Zareagujesz na pojawiające się problemy w firmie i rozwiążesz sytuacje kryzysowe.

Analizuj powody odejścia z organizacji

Z pomocą narzędzia Team Insight Survey masz możliwość przeprowadzenia Exit Interview, dzięki czemu poznasz powody odejścia pracowników z Twojej organizacji. Na podstawie tych danych podejmiesz stosowne działania, które będą zapobiegać odchodzeniu kolejnych pracowników w przyszłości.

Czytelne raporty

Każde z naszych rozwiązań, pozwoli Ci na wygenerowanie czytelnego raportu, zaraz po zakończeniu badania. Raporty wygenerujesz w postaci PDF, HTML oraz XLS.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł do Analityki HR

Poznaj opinie Twoich pracowników i buduj kulturę organizacyjną opartą na feedbacku

Bardzo ważnym aspektem każdej firmy jest kultura organizacyjna opierająca się na bieżącej informacji zwrotnej i na zaangażowaniu. Jednym z jej filarów jest umiejętność słuchania potrzeb pracowników. Dlatego też niezmiernie istotne jest to, aby cyklicznie pytać zatrudnione osoby o opinie na temat ważnych dla Twojej firmy obszarów.

Ocena 360 stopni pozwoli na zbadanie kompetencji pracowników w sposób bardziej obiektywny

Przy użyciu zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji. Dzięki niemu uzyskasz konkretne dane – dowiesz się, jakie są mocne strony Twoich pracowników i co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Przełomowe rozwiązanie w rekrutacji i diagnozie talentów

Zatrudniaj pracowników najlepiej dopasowanych do wymogów Twojej firmy. Ostendi Talent Hunter to proste, trafne i rzetelne narzędzie do pomiaru cech osobowości, dzięki któremu dowiesz się, na ile pracownik jest dopasowany do danego stanowiska i kultury pracy Twojej organizacji.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail