'

Zarządzanie talentami

Dostarczymy Ci narzędzia, dzięki którym pozyskanie zarządzanie talentami będzie szybkie i efektywne. Zatrudniaj, rozwijaj i utrzymuj talenty w swojej organizacji!

Magnifying glass on pastel background. Top view. Flat lay. Copy space. Minimal creative concept. Blue background in pastel colours

Dlaczego warto wybrać nasz moduł do Zarządzania Talentami?

W celu budowania długofalowego rozwoju firmy, ogromne znaczenie ma utrzymanie w organizacji uzdolnionych pracowników. Ma to bezpośrednie przełożenie na zbudowanie przewagi konkurencyjnej. Nasz moduł do Zarządzania Talentami pozwoli Ci na skuteczne pozyskanie danych o talentach i zaplanowanie działań rozwojowych.

Zatrudniaj talenty

Dzięki Ostendi Talent Hunter, już na etapie rekrutacji masz możliwość wyłonienia pracowników, którzy najlepiej odpowiadają wymogom stanowiska i organizacji. Stworzysz profil referencyjny do którego z łatwością porównasz dane dotyczące Twoich kandydatów.

Planuj działania rozwojowe w oparciu o dane

Programy talentowe pozwalają na utrzymanie w organizacji kluczowych pracowników. Jak jednak ocenić potencjał rozwojowy pracownika? Dzięki Ostendi, uzyskasz rzetelne dane o talentach, na podstawie których zaplanujesz działania rozwojowe.

Wyznaczaj cele i kierunki rozwoju

W Systemie Ocen Pracowniczych Ostendi z łatwością wyznaczysz cele zgodne z misją, wizją i strategią Twojej firmy. Masz także możliwość śledzenia procesu ich realizacji na bieżąco.

Obniżaj koszty i generuj oszczędności

Dobrze zaplanowany proces zarządzania talentami, pozwoli Ci na zmniejszenie wskaźnika rotacji w firmie, umożliwiając tym samym znaczne obniżenie kosztów związanych z odpływem pracowników z organizacji. Dbałość o rozwój zatrudnionych to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł do Zarządzania Talentami

Przełomowe rozwiązanie w rekrutacji i diagnozie talentów

Zatrudniaj pracowników najlepiej dopasowanych do wymogów Twojej firmy. Ostendi Talent Hunter to proste, trafne i rzetelne narzędzie do pomiaru cech osobowości, dzięki któremu dowiesz się, na ile pracownik jest dopasowany do danego stanowiska i kultury pracy Twojej organizacji.

Ocena 360 stopni pozwoli na zbadanie kompetencji pracowników w sposób bardziej obiektywny

Przy użyciu zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji. Dzięki niemu uzyskasz konkretne dane – dowiesz się, jakie są mocne strony Twoich pracowników i co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Dokonaj oceny swoich pracowników

Jeśli potrzebujesz elastycznego Systemu Ocen Pracowniczych, który będzie w stanie dopasować się do wymogów Twojej organizacji, wybierz platformę Ostendi. Nasza aplikacja jest prosta, intuicyjna oraz umożliwia bieżący monitoring realizacji wyznaczonych celów.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu talentami?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz a my odeślemy Ci przykładowy raport