'

Zarządzanie talentami

Dostarczymy Ci narzędzia, dzięki którym pozyskanie zarządzanie talentami będzie szybkie i efektywne. Zatrudniaj, rozwijaj i utrzymuj talenty w swojej organizacji!

Magnifying glass on pastel background. Top view. Flat lay. Copy space. Minimal creative concept. Blue background in pastel colours

Dlaczego warto wybrać nasz moduł do Zarządzania Talentami?

W celu budowania długofalowego rozwoju firmy, ogromne znaczenie ma utrzymanie w organizacji uzdolnionych pracowników. Ma to bezpośrednie przełożenie na zbudowanie przewagi konkurencyjnej. Nasz moduł do Zarządzania Talentami pozwoli Ci na skuteczne pozyskanie danych o talentach i zaplanowanie działań rozwojowych.

Zatrudniaj talenty

Dzięki Ostendi Talent Hunter, już na etapie rekrutacji masz możliwość wyłonienia pracowników, którzy najlepiej odpowiadają wymogom stanowiska i organizacji. Stworzysz profil referencyjny do którego z łatwością porównasz dane dotyczące Twoich kandydatów.

Planuj działania rozwojowe w oparciu o dane

Programy talentowe pozwalają na utrzymanie w organizacji kluczowych pracowników. Jak jednak ocenić potencjał rozwojowy pracownika? Dzięki Ostendi, uzyskasz rzetelne dane o talentach, na podstawie których zaplanujesz działania rozwojowe.

Wyznaczaj cele i kierunki rozwoju

W Systemie Ocen Pracowniczych Ostendi z łatwością wyznaczysz cele zgodne z misją, wizją i strategią Twojej firmy. Masz także możliwość śledzenia procesu ich realizacji na bieżąco.

Obniżaj koszty i generuj oszczędności

Dobrze zaplanowany proces zarządzania talentami, pozwoli Ci na zmniejszenie wskaźnika rotacji w firmie, umożliwiając tym samym znaczne obniżenie kosztów związanych z odpływem pracowników z organizacji. Dbałość o rozwój zatrudnionych to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł do Zarządzania Talentami

Przełomowe rozwiązanie w rekrutacji i diagnozie talentów

Zatrudniaj pracowników najlepiej dopasowanych do wymogów Twojej firmy. Ostendi Talent Hunter to proste, trafne i rzetelne narzędzie do pomiaru cech osobowości, dzięki któremu dowiesz się, na ile pracownik jest dopasowany do danego stanowiska i kultury pracy Twojej organizacji.

Ocena 360 stopni pozwoli na zbadanie kompetencji pracowników w sposób bardziej obiektywny

Przy użyciu zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji. Dzięki niemu uzyskasz konkretne dane – dowiesz się, jakie są mocne strony Twoich pracowników i co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Dokonaj oceny swoich pracowników

Jeśli potrzebujesz elastycznego Systemu Ocen Pracowniczych, który będzie w stanie dopasować się do wymogów Twojej organizacji, wybierz platformę Ostendi. Nasza aplikacja jest prosta, intuicyjna oraz umożliwia bieżący monitoring realizacji wyznaczonych celów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu talentami?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz a my odeślemy Ci przykładowy raport