'

Zarządzanie urlopami

Usprawnij obieg dokumentów w firmie, wystawiaj i zatwierdzaj elektroniczne wnioski urlopowe i efektywnie planuj działania w zespołach. Zarządzanie urlopami ułatwi pracę Tobie i Twoim pracownikom.

Dlaczego warto wybrać moduł do zarządzania urlopami?

System dostosowany do specyfiki różnych krajów

Nasz moduł do zarządzania urlopami, został dostosowany do praw i polityki urlopowej różnych państw. Dzięki temu możesz bez obaw korzystać z niego również w międzynarodowych zespołach, gdzie każdy z pracowników pracuje według innego kalendarza świąt. Na platformie OstendiHR za pomocą jednego kliknięcia zaimportujesz do systemu kalendarz świąt z wybranego kraju.

Własna ścieżka akceptacji

Z systemem OstendiHR masz możliwość stworzenia uniwersalnych szablonów ścieżek akceptacji przypisanych do konkretnych stanowisk, co znacząco przyspieszy Twoją pracę. Każdy szablon również edytować w odniesieniu do konkretnego pracownika, tak aby dostosować ścieżkę do wymogów Twojej organizacji.

Elektroniczny obieg dokumentów

Składanie i akceptacja wniosków nigdy nie była tak prosta. Dzięki naszej aplikacji pożegnasz się z tradycyjną formą wniosków urlopowych, oszczędzając tym samym czas, pieniądze i środowisko!

Naliczanie urlopu? – prostsze niż myślisz

Aplikacja OstendiHR to również duża pomoc i ułatwienie w kwestii naliczania urlopów. Wprowadź dane, zdefiniuj określone limity dni urlopowych, dodaj datę zatrudnienia pracownika, a aplikacja sama wyliczy ilość dni pozostałych do wykorzystania.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz inne narzędzia

Wdrożenie nowego pracownika

Badania pokazują, że proces onboardingu ma duży wpływ na wskaźnik rotacji w firmie. Źle przeprowadzony onboarding zwiększa ryzyko odejścia pracownika z organizacji. Dlatego ważne jest to, aby proces ten przebiegał w sposób efektywny i zaplanowany. Pozwoli to szybciej odnaleźć się nowym pracownikom w Twojej organizacji.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu zarządzanie urlopami?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail