'

Zarządzanie urlopami

Usprawnij obieg dokumentów w firmie, wystawiaj i zatwierdzaj elektroniczne wnioski urlopowe i efektywnie planuj działania w zespołach. Zarządzanie urlopami ułatwi pracę Tobie i Twoim pracownikom.

Dlaczego warto wybrać moduł do zarządzania urlopami?

System dostosowany do specyfiki różnych krajów

Nasz moduł do zarządzania urlopami, został dostosowany do praw i polityki urlopowej różnych państw. Dzięki temu możesz bez obaw korzystać z niego również w międzynarodowych zespołach, gdzie każdy z pracowników pracuje według innego kalendarza świąt. Na platformie OstendiHR za pomocą jednego kliknięcia zaimportujesz do systemu kalendarz świąt z wybranego kraju.

Własna ścieżka akceptacji

Z systemem OstendiHR masz możliwość stworzenia uniwersalnych szablonów ścieżek akceptacji przypisanych do konkretnych stanowisk, co znacząco przyspieszy Twoją pracę. Każdy szablon również edytować w odniesieniu do konkretnego pracownika, tak aby dostosować ścieżkę do wymogów Twojej organizacji.

Elektroniczny obieg dokumentów

Składanie i akceptacja wniosków nigdy nie była tak prosta. Dzięki naszej aplikacji pożegnasz się z tradycyjną formą wniosków urlopowych, oszczędzając tym samym czas, pieniądze i środowisko!

Naliczanie urlopu? – prostsze niż myślisz

Aplikacja OstendiHR to również duża pomoc i ułatwienie w kwestii naliczania urlopów. Wprowadź dane, zdefiniuj określone limity dni urlopowych, dodaj datę zatrudnienia pracownika, a aplikacja sama wyliczy ilość dni pozostałych do wykorzystania.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz inne narzędzia

Ocena 360 stopni wzbogaca tradycyjne badania kompetencji i zbierania informacji zwrotnej

Dzięki zaawansowanej technologii Ostendi szybko i sprawnie zrealizujesz badanie kompetencji, a co za tym idzie uzyskasz konkretną odpowiedź, co warto rozwijać, aby Twoi ludzie osiągali ponadprzeciętne wyniki.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu zarządzanie urlopami?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail