'

Diagnozuj kompetencje, odkrywaj talenty i wyznaczaj cele

Jeżeli poszukujesz narzędzia, które pomoże Ci zdigitalizować procesy miękkiego HR, to nasze rozwiązania są dla Ciebie.

Photo of confident positive lady promoter point hands empty space demonstrate promo isolated over sky light color background

Nasze rozwiązania

Rozwiązania na platformie Ostendi pomogą Ci w efektywny i szybki sposób zdefiniować talenty i kompetencje Twoich pracowników. Dzięki temu będziesz podejmować decyzje w oparciu o rzetelne dane.

Zarządzanie talentami

Odkrywanie talentów jest niezwykle ważne dla rozwoju Twojej organizacji. Dzięki rozwiązaniom Ostendi zyskujesz możliwość diagnozowania talentów już na etapie rekrutacji. Oprócz tego w oparciu o rzetelne dane dostarczane przez naszą platformę wyznaczysz pracownikom jasno sprecyzowane cele i kierunki rozwoju.

Wdrożenie nowego pracownika

Badania pokazują, że proces onboardingu ma duży wpływ na wskaźnik rotacji w firmie. Źle przeprowadzony onboarding zwiększa ryzyko odejścia pracownika z organizacji. Dlatego ważne jest to, aby proces ten przebiegał w sposób efektywny i zaplanowany. Pozwoli to szybciej odnaleźć się nowym pracownikom w Twojej organizacji.

Rekrutacja i selekcja

Proces rekrutacji i selekcji obarczony jest subiektywnością oceny rekrutera. Aby tego uniknąć, warto stosować narzędzia diagnostyczne. Pozwoli to także na uniknięcie kosztownych błędów związanych z podjęciem złej decyzji rekrutacyjnej.

Analityka HR

Pozyskiwanie danych o procesach HR dostarczy Ci wielu cennych informacji na temat życia organizacji. Jeżeli nie mierzysz efektywności różnych procesów w firmie, nie możesz nimi świadomie zarządzać. Wiedza i zrozumienie tego co należy usprawnić, jest pierwszym krokiem do optymalizacji działań w Twojej firmie.

Edukacja i rozwój

Działania rozwojowe i inwestycja w pracowników zaplanowane w sposób świadomy przyczynią się do sukcesu całej organizacji. W planowaniu działań odpowiadających na realne potrzeby pracowników i organizacji niezbędna jest weryfikacja mocnych stron i obszarów do rozwoju.

Weryfikacja wiedzy i potencjału

Zwiększ konkurencyjność swojej organizacji poprzez odkrywanie i zatrudnianie najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Badaj wiedzę i potencjał swoich pracowników oraz kandydatów w oparciu o rozwiązania Ostendi.

Badanie opinii i zaangażowania

Dbając o zaangażowanie swoich pracowników, zwiększasz szansę na realizację celów biznesowych. Tworzenie angażującego środowiska pracy pozwoli ci na zmniejszenie wskaźnika rotacji w firmie i utrzymanie w organizacji utalentowanych osób.

Performance management

Narzędzia diagnostyczne opierające się o metody sprawdzone naukowo, umożliwią ci świadome i skuteczne zarządzanie efektywnością pracowników.

Zarządzanie urlopami

Usprawnij przepływ dokumentów w firmie, wystawiaj i zatwierdzaj elektroniczne wnioski urlopowe oraz efektywnie planuj działania zespołu.

Zarządzanie szkoleniami

Korzystając z naszego modułu, z łatwością będziesz zarządzać wszystkimi procesami rozwojowymi zachodzącymi w Twojej organizacji. Dodasz materiały szkoleniowe, uzupełnisz profile trenerów i umożliwisz pracownikom składanie wniosków o udział w szkoleniach.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?