'

Weryfikacja wiedzy i potencjału

Weryfikacja wiedzy kandydatów i pracowników pozwoli ci na określenie ich mocnych stron i obszarów do rozwoju.

Smiling pretty beautiful attractive young brunette woman 20s wearing basic jacket hold clipboard with papers document writing looking camera isolated on bright blue colour background studio portrait

Dlaczego warto wybrać moduł Ostendi weryfikacja wiedzy i potencjału?

Ostendi Knowledge Tests oraz Learning Agility Tests to kolejne narzędzia Ostendi, przydatne podczas procesów rekrutacyjnych i nie tylko. Dzięki naszym testom z łatwością zweryfikujesz poziom wiedzy Twoich przyszłych i obecnych pracowników w dowolnym obszarze. Zweryfikujesz deklarowany poziom znajomości języków obcych swoich lub poziom przyswojonej wiedzy po zakończonym szkoleniu. Sprawdzisz również potencjał i umiejętności niezależne od edukacji i doświadczenia.

Badaj potencjał

Dzięki modułowi do weryfikacji wiedzy i potencjału, nie tylko sprawdzisz deklarowany poziom wiedzy pracowników i kandydatów, ale także uzyskasz informację na temat szybkości uczenia się, adaptacji do zmian oraz zdolności niezależnych od edukacji i nabytego doświadczenia. Dzięki czemu dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje dana osoba w obszarach kluczowych dla Twojego biznesu.

Zyskaj rzetelne wyniki

Moduł do weryfikacji wiedzy i potencjału to zbiór funkcjonalności, umożliwiający Ci zaimplementowanie dowolnej ilości testów, sprawdzających wiedzę i potencjał Twoich kandydatów, a następnie zaplanowanie badań w taki sposób, aby zminimalizować prawdopodobieństwo przekazywania sobie prawidłowych odpowiedzi.

Łatwość obsługi systemu i pełna automatyzacja

Z pomocą Ostendi utworzysz i roześlesz testy w zaledwie kilka minut. Funkcjonalności Ostendi dają Ci możliwość zaplanowania badania i następnie zgodnie ze zdefiniowanymi kryteriami wyślą zaproszenia i przypomnienia do testu. Po zakończeniu całości badania otrzymasz maila z informacją i z łatwością wygenerujesz czytelne raporty. 

Elastyczność

Dzięki funkcjonalnościom platformy Ostendi możesz dodać dowolną liczbę testów wiedzy, uwzględniającą różne formy pytań i odpowiedzi. Możliwe jest także wprowadzenie testów jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Zobacz narzędzia wspierające

moduł weryfikacja wiedzy i potencjału

Prosty sposób na weryfikację wiedzy kandydatów i pracowników

Zweryfikuj wiedzę Twoich obecnych i przyszłych pracowników dzięki zautomatyzowanym Testom Wiedzy. Podejmuj trafne decyzje w oparciu o wiarygodne dane, oszczędzając czas poprzez automatyzację tego procesu.

Sprawdź umiejętności Twoich pracowników niezależne od edukacji i nabytego doświadczenia

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie. Czy wiesz, jak zachowają się Twoi pracownicy w obliczu zmian? Zdolności takie jak szybkość uczenia się, analiza i synteza danych to bardzo cenne umiejętności przydatne w codziennym funkcjonowaniu firmy. Dowiedz się, jak radzą sobie z nimi Twoi pracownicy.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o module weryfikacja wiedzy?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail