'

Wdrożenie nowego pracownika

Zaplanuj skuteczny proces onboardingu i spraw, by nowi pracownicy szybko odnaleźli się w swojej roli.

Beautiful student and business woman standing with a tablet and thermo cup smiling and looking in camera, isolated and standing on colored green background

Dlaczego warto wybrać nasz moduł Onboarding?

Badania pokazują, że 91% pracowników pozostanie z nami na dłużej, jeżeli na początku zatrudnienia w sposób prawidłowy przeprowadzony zostanie proces onboardingu. Odpowiednie zaplanowanie tego procesu pozwala na zminimalizowanie stresu związanego z pierwszym dniem pracy w organizacji oraz buduje w oczach nowego pracownika dobry obraz firmy.

Pełna automatyzacja

Dzięki naszemu rozwiązaniu do onboardingu zaoszczędzisz cenny czas, automatyzując całość procesu. Stworzysz uniwersalne ścieżki onboardingowe, do których w prosty sposób dodasz nowych pracowników oraz zadania i spotkania, znajdujące się w słowniku.

Obsługa całości procesu

W Onboardingu Ostendi masz możliwość dodania różnorodnych aktywności dla nowego pracownika i nie tylko. Przypiszesz zadania także osobom zajmującym się dostarczeniem sprzętu, czy przygotowaniem dokumentów w firmie, tak aby żaden element procesu nie został pominięty. Zadania i spotkania mogą zawierać załączniki, linki czy filmiki.

Dobra komunikacja

W naszym module do Onboardingu masz również możliwość dodawania komentarzy pod każdym zadaniem, co ułatwi Ci komunikację z pracownikiem i pozostałymi osobami biorącymi udział w tym procesie.

Obniżenie rotacji

Nieprawidłowo zaplanowany proces onboardingu w firmie może być przyczyną zwiększenia wskaźnika rotacji. Badania pokazują, że pracownicy decydują o tym czym pozostać w firmie w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio zaplanować ścieżkę wdrożenia nowozatrudnionych.

Zobacz, jak wygląda nasza platforma!

Dowiedz się więcej na temat naszego

modułu Onboarding

Onboarding Ostendi pozwoli Ci na zaplanowanie efektywnego procesu wdrożenia nowych pracowników

Dzięki Onboardingowi Ostendi zaplanujesz proces wdrożenia nowych pracowników, umożliwiając im szybsze odnalezienie się w nowym środowisku, co przełoży się na zmniejszenie wskaźnika rotacji w Twojej organizacji oraz przyczyni się do jej rozwoju.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu Onboarding?

×

Wyślij do nas wypełniony formularz, a raport otrzymasz na podany adres e-mail