'

Co nas wyróżnia?

Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR, dzięki którym oszczędzisz czas i unikniesz kosztownych błędów.

Mężczyzna z komputerem, który szuka nowoczesnych rozwiązań HR

SZYBKOŚĆ I WYGODA

Automatyzacja rozwiązań

Z OstendiHR zaoszczędzisz wiele cennego czasu i w prosty sposób wdrożysz nowe rozwiązania, nie zakłócając przy tym innych procesów w firmie. Wybrany proces dostosujesz do wymogów i specyfiki Twojej organizacji. W dogodnej dla siebie chwili możesz modyfikować prowadzone procesy HR – dodając nowych pracowników, modyfikując metryki, oczekiwany wzorzec profilu czy wysyłane z systemu treści. Zaproszenia i przypomnienia do realizowanych przez Ciebie procesów są wysyłane automatycznie – zgodnie z założonym przez Ciebie harmonogramem. Natomiast raporty z badań są dostępne natychmiast po ich zakończeniu.

Z OstendiHR wdrożysz procesy zarządzania zasobami ludzkimi w szybki i wygodny sposób. Wybierz nowoczesne rozwiązania HR.

DANE I HISTORIA

Kompleksowe gromadzenie danych

Platforma OstendiHR dostępna jest na wszystkich przeglądarkach, a co za tym idzie jest dostosowana do różnych urządzeń (w tym mobilnych). W ramach realizowanych projektów i procesów możesz dowolnie eksportować zgromadzone dane – zarówno w formacie XLS, jak i PDF.

Dodatkowo w każdym momencie możesz także powrócić do projektów i procesów zrealizowanych w przeszłości. Dzięki danym historycznym użytkownicy platformy OstendiHR zyskują możliwość m.in. tworzenia zestawień postępów w zakresie rozwijanych kompetencji oraz otrzymania czytelnych raportów wskazujących na to, które kompetencje zanotowały największy wzrost w danym okresie.

PEŁNA PERSPEKTYWA I ELASTYCZNOŚĆ

Rozwiązania HR dostosowane do Twoich potrzeb

OstendiHR to w pełni intuicyjna platforma internetowa, która pozwoli Ci samodzielnie zarządzać i na bieżąco śledzić postęp realizowanych projektów i procesów – wszystko zgodnie z Twoimi wymogami i w ustalonych przez Ciebie odstępach czasu.

OstendiHR to nie tylko platforma, ale także źródło wiedzy dla specjalistów i ekspertów HR. Dzięki naszej platformie możesz skorzystać ze stworzonych kwestionariuszy, słowników i prezentacji, które stanowić będą wsparcia podczas realizowanych przez Ciebie procesów.

Platforma OstendiHR dostępna jest w 15 różnych językach, co oferuje możliwość globalnego wdrożenia danego procesu z uwzględnieniem międzynarodowych zespołów.

Twój zapis na newsletter nie powiódł się. Proszę spróbuj ponownie.
Twój zapis na newsletter powiódł się.
Zapisz się do newslettera i zyskaj darmowe materiały o tematyce HR!
E-booki, checklisty, informacje o promocjach oraz wydarzeniach – zapisz się i bądź na bieżąco!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach HR?