'

Ankieta – Praca zdalna w dobie COVID-19

Stan zagrożenia epidemicznego związany z rozprzestrzenianiem koronawirusa postawił większość organizacji w trudnej sytuacji. Pracownicy zmuszeni są do pracy zdalnej i przeorganizowania dotychczasowego systemu funkcjonowania. Dla dużej części z nich jest to całkowicie nowa sytuacja, która wymaga wprowadzenia nowych zasad.

Jak funkcjonują firmy, w czasie pracy zdalnej

Chcąc się tego dowiedzieć, przygotowaliśmy krótką ankietę, która pomoże zweryfikować trudności wynikające z tak nagłej zmiany formy pracy oraz wskazać osobom zarządzającym problemy, z jakimi zmagają się ich podwładni. Zebrane informacje pozwolą poznać Twoje odczucia i spojrzenie na pracę zdalną. Dzięki Twoim odpowiedziom będziemy w stanie zdiagnozować ogólny obraz funkcjonowania firm w obszarze pracy zdalnej oraz przedstawić propozycje, które ją uefektywnią.

Pracujesz zdalnie lub znasz kogoś, kto pracuje? 

Pomóż nam w zdiagnozowaniu wyzwań, z jakimi mierzą się pracodawcy oraz pracownicy podczas pracy zdalnej. Poświęć 10 minut i wypełnij anonimową ankietę. Jeżeli jesteś zainteresowany wynikami, wpisz swój adres mailowy, a po zakończeniu badania otrzymasz raport z podsumowaniem uzyskanych wyników.

Znasz kogoś, kto chętnie podzieli się swoją opinią i wspomoże nasze działania? Prześlij link! Bądź na bieżąco i obserwuj nasze konta na mediach społecznościowych. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie!

Zakończenie badania 27.04.2020r.

Aby przejść do ankiety naciśnij link https://bit.ly/39V7KeH