'

Badanie kompetencji i system ocen w świecie VUCA po COVID

Zapraszamy 26.03.2021r. o godzinie 9.30-11.00 na darmowy webinar.

VUCA – akronim od słów zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity). Tym określeniem opisywaliśmy czas, w którym żyliśmy przed pandemią. Przyjście pandemii związanej z wirusem COVID nadały zupełnie inne znaczenie terminowi VUCA.

Część z nas została skierowana do pracy zdalnej, będąc izolowanym od codziennego środowiska pracy (w tym od swoich kolegów i koleżanek) – druga część z nas pomimo pandemii kontynuowała dotychczasową pracę przy jednoczesnym doświadczanym niepokoju o zdrowie bliskich i kolegów z pracy. Nasz dotychczasowy świat – tak naprawdę w podstawach przewidywalny – przestał istnieć. Tym samym w nowej rzeczywistości większego znaczenia nabrała nowa technologia i narzędzia online. Życie nabrało większego tempa, przy jednoczesnym rosnącym poczuciu izolacji i chęci większego kontaktu z innymi. Dlatego też w obecnych czasach badanie kompetencji i proces oceny nabrały zupełnie innego wymiaru i stawia się przed nimi nowe wymagania.

  • Dlaczego badanie kompetencji, proces oceny, w tym planowanie celów jest w obecnych czasach szczególnie ważny?
  • Na co warto zwrócić uwagę prowadząc badanie kompetencji w obecnych czasach? Z jakich narzędzi skorzystać?
  • W jaki sposób przeprowadzić proces oceny i planowania rozwoju w zespołach rozproszonych?
  • Jak wyzwania związane z obecnymi czasami, wpływają na zmieniające się oczekiwania wobec działów HR i jak analityka hr zaczyna nabierać znaczenie?…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webinarium „Badanie kompetencji i system ocen w świecie VUCA (po COVID)“.

Webinarium poprowadzi nasz ekspert dr Bożena Roczniak, Prezes Zarządu Ostendi Global, praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.

W celu zapisania się na seminarium prosimy o kliknięcie w niniejszy link.

Wydarzenie jest bezpłatne i dedykowane jest Dyrektorom Personalnym, Kierownikom ds. Rekrutacji, HRBP, Menadżerom odpowiedzialnym za rekrutację pracowników. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit 3 uczestników z 1 organizacji.

Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global