'

Co zrobić, aby badanie kompetencji było sukcesem?

 

#OstendiAcademy

Już 16.11.2021r. o godzinie 9:30-11:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dwugodzinny, bezpłatny webinar, poświęcony badaniu kompetencji w organizacji.

Proces badania kompetencji, bardzo często potrafi spędzać sen z powiek wielu HR-owcom i pracodawcom. Pojawia się również cały szereg pytań i wątpliwości. Dodatkowo, samo badanie często nie cieszy się zbyt dobrą sławą wśród pracowników różnych organizacji. Dlaczego tak się dzieje?  Powodów jest wiele, może to wynikać m.in. ze złych doświadczeń pracowników w poprzednich firmach, z niezrozumienia samego procesu, celu badania oraz z braku świadomości korzyści płynących z tego typu działań dla organizacji, ale również dla każdego pracownika z osobna.

O czym będziemy mówić podczas webinaru?

Zakres tematyczny:

  • Jak efektywnie zaplanować proces badania kompetencji?
  • Jak zapobiec złym nastrojom związanym z badaniem i przygotować do niego pracowników?
  • Jak unikać błędów i sprawić, aby badanie kompetencji było efektywne?
  • Co musi się wydarzyć po zakończonym procesie, aby badanie kompetencji wspierało budowanie kultury organizacyjnej opartej na feedbacku?

Na te i wiele innych pytań odpowie nasz ekspert – Bożena Roczniak, Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.

Termin webinaru to 16.11.2021 r. godzina 9.30 – 11.30. W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit 3 uczestników z 1 organizacji.