'

Cyfryzacja w obszarze HR – jak technologia może wspierać procesy miękkiego HR’u

Zbliża się kolejny webinar z cyklu #OstendiAcademy. Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 29 listopada w godzinach 9:30-11:00. Będziemy dyskutować o cyfryzacji zadań związanych z miękkim HR’em. 

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – nadchodzi czas podsumowania i domykania licznych projektów. Warto pamiętać również o tym, że jest to także odpowiedni czas na udzielenie sobie feedbacku oraz przeprowadzenie różnych badań w organizacji. 

Działy HR nie cierpią w tym okresie na brak obowiązków, na szczęście nowe technologie przychodzą z pomocą i pozwalają na automatyzację czasochłonnych zadań. Warto zastanowić się nad wprowadzeniem w swojej organizacji innowacyjnej platformy umożliwiającej optymalizację procesów miękkiego HR. Ułatwi ona m.in. przeprowadzanie oceny 360 stopni czy badania opinii i zaangażowania.

Już 29 listopada zapraszamy na nowy webinar. Tematyka? Cyfryzacja w obszarze HR – jak technologia może wspierać procesy miękkiego HR’u. Dowiecie się:

Jak nowe technologie zmieniają oblicze HR? 

Jakie procesy może usprawnić nowoczesna platforma HRM? 

Jakie korzyści wynikają z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w organizacji?

Jak szybko inwestycja zwróci się w postaci realnych korzyści dla organizacji?

Jak digitalizacja HR wpływa na budowanie strategicznej roli działów personalnych?

Na te i wiele innych pytań odpowie Bożena Roczniak, ekspertka w dziedzinie HR i CEO firmy Ostendi Global. Serdecznie zachęcamy do jak najszybszych zapisów, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje limit 2 osoby z jednej organizacji. Zapraszamy!

 W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

O cyfryzacji procesów miękkiego HR’u opowie nasza ekspertka – Bożena Roczniak – Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.