'

Cykl webinariów z naszym ekspertem

Zapraszamy na cykl naszych webinariów dotyczących budowania kultury opartej na informacji zwrotnej i wspieraniu talentów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w webinarium mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby z jednej organizacji.

Badanie kompetencji. Jak je wdrożyć, aby wspierało, a nie demotywowało?

Badania wskazują jednoznacznie, że najefektywniejszą kulturą pracy, która wspiera rozwój pracowników to taka, która opiera się na zasadach ciągłego pozyskiwania informacji zwrotnej. Jednym z narzędzi, wspierających ten rodzaj działań jest regularne badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 stopni.

W Polsce badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni budzi wiele kontrowersji. Z dużym prawdopodobieństwem wiąże się to z popełnianymi błędami na etapie wdrażania badania. W związku z powyższym:

  • Co należy zrobić, aby w sposób skuteczny wdrożyć badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni?
  • Jakie błędy najczęściej popełnia się podczas wdrażania takiej oceny?
  • Czego się wystrzegać, a o co warto zadbać?
  • Jak zapewnić otwartość organizacji na tę formę pozyskiwania informacji zwrotnej?

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webianarium.

Termin webinarium to 27 maja 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Informacja zwrotna po badaniu kompetencji. Jak ją przeprowadzić, aby zmotywować do działania?

Informacja zwrotna po przeprowadzonym badaniu kompetencji jest kluczowym elementem procesu, wpływającym na budowanie kultury organizacyjnej opartej na feedbacku. Często od efektywności przeprowadzenia informacji zwrotnej zależy sukces całości procesu wdrażania badania kompetencji w organizacji. Efektywna informacja zwrotna może zadziałać jak katalizator rozwoju bądź też w przypadku braku umiejętności jej przeprowadzenia może wpłynąć bardzo destrukcyjnie.

  • W jaki sposób przeprowadzić sesję informacji zwrotnej po badaniu kompetencji, aby stanowiła motywację do działania?
  • Jakie elementy podczas udzielania informacji zwrotnej warto uwzględniać, a jakich unikać?
  • Jak ją przeprowadzić z poziomu menadżera a jak z poziomu HR Business Partnera?

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webianrum.

Termin webinaria to 29 maja 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Learning agility w praktyce HR

Funkcjonowanie w dzisiejszych, ciągle zmieniających się i nieprzewidywalnych warunkach stanowi niebagatelne wyzwanie. Aby skutecznie funkcjonować w obecnych czasach konieczna jest umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się. Badania wskazują, że czynnikiem determinującym sukces jest learning agility – zarówno ujmowany jako zdolność poznawcza, jak i kompetencja.

  • Czym więc jest learning agility w praktyce biznesowej?  
  • Jakie fundamenty, znajdują się u podstaw learning agility?
  • W jaki sposób możliwe jest uchwycenie „learning agility” podczas procesów rekrutacji bądź / i programów talentowych?
  • W jaki sposób możemy zaobserwować wskaźniki learning agility wśród kadry menadżerskiej?
Termin webinaria to 3 czerwca 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Organizacja w transformacji i pracownicy przyszłości – o poszukiwaniu zwinnego talentu (druga edycja)

Obecna sytuacja z COVID-19 oraz doświadczenia pracy zdalnej sprawiły, że wiele zawodów na zawsze zmieni swoją formę. Dodatkowo spowolnienie gospodarki i restrukturyzacje w licznych organizacjach doprowadziły do tego, że na rynku pojawiło się wielu utalentowanych ludzi, którzy stali się ekonomicznymi ofiarami pandemii. Dlatego też największym wyzwaniem przed jakim stają działy HR, jest zidentyfikowanie tych pracowników, którzy będą w stanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości biznesowej. 

  • Jaki profil powinien posiadać pracownik przyszłości? 
  • W jaki sposób można zdiagnozować zwinny talent, aby w dobie restrukturyzacji utrzymać tych, którzy będą gotowi wesprzeć organizację w osiąganiu ambitnych celów w nieprzewidywalnej rzeczywistości? 
  • Jak obecne, dostępne na rynku narzędzia mogą nam pomóc w diagnozie talentów? 
  • Dlaczego skończył się czas intuicji i jak dane mogą nam pomóc w odkryciu tego, co najlepsze w naszych ludziach? 

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webinarium. 

Termin tego webinaria to 5 czerwca 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global