'

Czym jest talent w biznesie i jak go rozpoznać?

Po wakacyjnej przerwie, zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych diagnozą talentów w biznesie na nasz kolejny darmowy webinar organizowany w ramach cyklu #OstendiAcademy!

Webinar odbędzie się już 22 września 2022r. o godzinie 09:30-11:00!

Słowo „talent” brzmi intrygująco. Każdy chciałby go mieć. Rozpoznanie talentu nie należy jednak do najprostszych czynności, nie łatwo jest dostrzec talent na pierwszy rzut oka. Dlatego też, w procesach rekrutacyjnych popełniamy wiele błędów. Bardzo często są one obarczone subiektywnością oceny.

Jak tego uniknąć? Czym jest tak właściwie talent w sferze biznesowej? Co robić, aby pozyskać go dla swojej organizacji?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas najbliższego webinaru, który odbędzie się już 22 września 2022, w godzinach 9:30-11:00. Spotkanie poprowadzi CEO i założycielka firmy Ostendi Global, Bożena Roczniak. Jest to kolejne wydarzenie z cyklu #OstendiAcademy.

O czym będziemy mówić?

  • Jak Ostendi definiuje pojęcie talentu w biznesie?
  • W jaki sposób pozyskać dopasowanych do wymogów organizacji pracowników i dlaczego jest to ważne?
  • Co zrobić, aby jak najszybciej zdiagnozować, kto jest talentem w Twojej organizacji?
  • Jak zarządzać talentami tak, aby w pełni wykorzystać ich potencjał?
  • Jaka jest rola narzędzi psychometrycznych w diagnozie talentów?

!!! UWAGA !!!
Webinar kierowany jest do wszystkich pracowników Działów Personalnych (HR) oraz właścicieli firm. Liczba miejsc jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie – maksymalna liczba uczestników z jednej firmy wynosi 2 osoby.

 W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

O tym, czy jest talent w biznesie i jak go rozpoznać  opowie nasz ekspert – Bożena Roczniak – Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.