'

Majowe webinaria z Ostendi Global

Serdecznie zapraszamy na nasze webinaria w maju. Nasz ekspert dr Bożena Roczniak będzie miała kolejną okazję, aby opowiedzieć Wam o ważnych w obecnych czasach zagadnieniach. 

W maju planujemy zrealizować dwa webinaria. 

Budowanie kultury feedbacku podczas pracy zdalnej

Temat ten był już przez nas poruszany i na wyraźną prośbę naszych gości organizujemy drugą edycję. Więcej informacji dotyczącej samej tematyki możecie znaleźć pod tym linkiem.

Termin tego webinaria to 15 maja 2020 r. godzina 9.30 – 11.00 W celu zapisania się na to webinarium prosimy, aby kliknąć tutaj bądź napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Organizacja w transformacji i pracownicy przyszłości – o poszukiwaniu zwinne talentu

Obecna sytuacja z COVID-19 oraz doświadczenia pracy zdalnej sprawiły, że wiele zawodów na zawsze zmieni swoją formę. Dodatkowo spowolnienie gospodarki i restrukturyzacje w licznych organizacjach doprowadziły do tego, że na rynku pojawiło się wielu utalentowanych ludzi, którzy stali się ekonomicznymi ofiarami pandemii. Dlatego też największym wyzwaniem przed jakim stają działy HR, jest zidentyfikowanie tych pracowników, którzy będą w stanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości biznesowej. 

  • Jaki profil powinien posiadać pracownik przyszłości? 
  • W jaki sposób można zdiagnozować zwinny talent, aby w dobie restrukturyzacji utrzymać tych, którzy będą gotowi wesprzeć organizację w osiąganiu ambitnych celów w nieprzewidywalnej rzeczywistości? 
  • Jak obecne, dostępne na rynku narzędzia mogą nam pomóc w diagnozie talentów? 
  • Dlaczego skończył się czas intuicji i jak dane mogą nam pomóc w odkryciu tego, co najlepsze w naszych ludziach? 

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webinarium. 

Termin tego webinaria to 20 maja 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w webinaria mogą uczestniczyć 3 osoby.

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global