'

Mity wokół systemu ocen i badania kompetencji. Co zrobić, aby ten proces był sukcesem w Twojej firmie?

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu #OstendiAcademy. Darmowy webinar poświęcony będzie mitom wokół systemu ocen pracowniczych i badania kompetencji. Podpowiemy, jak skutecznie przeprowadzić te procesy w Twojej organizacji.

Spotkanie odbędzie się 27 października o godzinie 9:30.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie, nachodzi czas podsumowań. Wokół systemu ocen pracowniczych i badania kompetencji krąży wiele, nierzadko szkodliwych, mitów. Czy warto przeprowadzać te procesy w swojej firmie? Jakich błędów przy tym uniknąć? Jak obalić mity krążące wokół tych procesów?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszycie na darmowym webinarze, który odbędzie się już 27 września. Spotkanie poprowadzi CEO Ostendi Global, Bożena Roczniak. Zachęcamy do zapisów, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

!!! UWAGA !!!
Webinar kierowany jest do wszystkich pracowników Działów Personalnych (HR) oraz właścicieli firm. Liczba miejsc jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie – maksymalna liczba uczestników z jednej firmy wynosi 2 osoby.

 W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

O mitach krążących wokół systemu ocen pracowniczych opowie nasza ekspertka – Bożena Roczniak – Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.