'

Ocena 360 stopni – sprawdź, ile będzie Cię kosztować

Planujesz zbadać poziom przejawianych kompetencji i tym samym wesprzeć budowanie kultury organizacyjnej opartej na informacji zwrotnej?

Skorzystaj z narzędzia diagnostycznego, jakim jest ocena 360 stopni!

Ocena 360 stopni to metoda, umożliwiająca zebranie informacji zwrotnej na temat przejawianych przez konkretną osobę kompetencji. Jej odmiany, tj. ocena 270 oraz 180 stopni są z powodzeniem stosowane do oceny różnych pracowników, nie tylko tych, którzy zajmują kierownicze stanowiska. Główną zaletą badania opartego o metodologię 360 stopni jest uwzględnienie różnych perspektyw bowiem w ocenie zachowań danej osoby brane są pod uwagę opinie współpracowników, podwładnych, przełożonego czy nawet klientów, a następnie oceny te są zestawiane z samooceną.

Korzystając z oceny 360 stopni, będziesz w stanie określić:

  • obecny poziom przejawianych kompetencji Twoich pracowników,
  • mocne strony oraz obszary wymagające rozwoju, 
  • działania rozwoje, które warto zrealizować, aby wzmocnić badanie kompetencje. 

Zastanawiasz się, ile kosztuje badanie kompetencji?

Zastanawiasz się, jaką inwestycję musisz ponieść, aby wdrożyć ocenę 360 stopni do swojej organizacji?

Od dzisiaj możesz obliczyć to samodzielnie i oszacować potrzebny budżet. Skorzystaj z pierwszego i jedynego  kalkulatora do oceny 360 / 270 / 180 stopni, który dostępny jest pod adresem ocena360stopni.pl . Dopasuj zakres wparcia i cenę do Twoich potrzeb organizacyjnych. Natomiast jeżeli jesteś zainteresowany(-na) spersonalizowaną ofertą dla swojej firmy, skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci chętnie przygotują specjalną ofertę dla Ciebie. 

https://ocena360stopni.pl/