'

Osobowość i kompetencje – w jaki sposób je diagnozować i rozwijać? – 2

Mamy dobrą wiadomość! Z uwagi na duże zainteresowanie naszym ostatnim webinarem, postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie!

Już 28.04.2022 w godzinach 09:30 – 11:00 odbędzie się na nasz kolejny darmowy webinar, realizowany w ramach cyklu #OstendiAcademy!

O czym będziemy mówić?

Osobowość i kompetencje.
Jaka jest różnica pomiędzy preferencjami osobowości a kompetencjami?
Jakimi narzędziami diagnostycznymi możemy określić osobowość a jakimi zdefiniować poziom kompetencji? W jaki sposób rozwijać osobowość, a jak rozwijać kompetencje?  Znaczenie motywacji i świadomości w rozwoju.

Próba odpowiedzi na te pytania wzbudza liczne dyskusje w środowisku HR, a co za tym idzie często kreuje błędy i frustrację z nieosiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pokazuje, że świadomość różnic w podejściu do diagnozy osobowości i kompetencji naszych pracowników wpływa bezpośrednio na uzyskany sukces w ich rozwoju. O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas naszego webinarium.

 W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

Na te i wiele innych pytań odpowie nasz ekspert – Bożena Roczniak, Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na duże zainteresowanie obowiązuje limit 2 uczestników z 1 organizacji.