'

Osobowość i kompetencje – w jaki sposób je diagnozować i rozwijać?

Już 23.03.2022 w godzinach 09:30 – 11:00 odbędzie się na nasz kolejny webinar, realizowany w ramach cyklu #OstendiAcademy!

Osobowość i kompetencje.
Jaka jest rożnica pomiędzy preferencjami osobowości a kompetencjami?
Jakimi narzędziami diagnostycznymi możemy określić osobowość a jakimi zdefiniować poziom kompetencji? W jaki sposób rozwijać osobowość, a jak rozwijać kompetencje?  Znaczenie motywacji i świadomości w rozwoju.

Próba odpowiedzi na te pytania wzbudza liczne dyskusje w środowisku HR, a co za tym idzie często kreuje błędy i frustrację z nieosiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pokazuje, że świadomość różnic w podejściu do diagnozy osobowości i kompetencji naszych pracowników wpływa bezpośrednio na uzyskany sukces w ich rozwoju. O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas naszego webinarium.

Na te i wiele innych pytań odpowie nasz ekspert – Bożena Roczniak, Prezes Zarządu Ostendi Global, Praktyk HR z 20-letnim doświadczeniem.

Termin webinaru to 23.03.2022 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinar prosimy kliknąć tutaj.

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit 3 uczestników z 1 organizacji.