'

Rozwijaj się w lipcu z Ostendi

Zapraszamy na nasze wakacyjne szkolenia certyfikacyjne oraz darmowe webinaria, dotyczące budowania kultury opartej na informacji zwrotnej i wspieraniu talentów.

Okres wakacyjny to nie tylko czas urlopów, to również doskonały moment, aby zainwestować w swój własny rozwój. Już dzisiaj możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty wydarzeń zarówno darmowych, jak i płatnych, które wspomogą Twój rozwój zawodowy. Mamy dla ciebie propozycję szkoleń certyfikacyjnych, jak i darmowych webinariów, które przygotowaliśmy w oparciu o zgłaszane potrzeby naszych klientów. Zachęcamy także do przeczytania inspirującego artykułu: Learning Agility w praktyce HR, który znajdziecie w zakładce – Strefa wiedzy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w webinarium mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Badanie kompetencji. Jak je wdrożyć, aby wspierało, a nie demotywowało?

Badania wskazują jednoznacznie, że najefektywniejszą kulturą pracy, która wspiera rozwój pracowników to taka, która opiera się na zasadach ciągłego pozyskiwania informacji zwrotnej. Jednym z narzędzi, wspierających ten rodzaj działań jest regularne badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 stopni.

W Polsce badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni budzi wiele kontrowersji. Z dużym prawdopodobieństwem wiąże się to z popełnianymi błędami na etapie wdrażania badania. W związku z powyższym:

 • Co należy zrobić, aby w sposób skuteczny wdrożyć badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni?
 • Jakie błędy najczęściej popełnia się podczas wdrażania takiej oceny?
 • Czego się wystrzegać, a o co warto zadbać?
 • Jak zapewnić otwartość organizacji na tę formę pozyskiwania informacji zwrotnej?

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webianarium.

Termin webinarium to 2 lipiec 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Learning agility w praktyce HR

Funkcjonowanie w dzisiejszych, ciągle zmieniających się i nieprzewidywalnych warunkach stanowi niebagatelne wyzwanie. Aby skutecznie funkcjonować w obecnych czasach konieczna jest umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się. Badania wskazują, że czynnikiem determinującym sukces jest learning agility – zarówno ujmowany jako zdolność poznawcza, jak i kompetencja.

 • Czym więc jest learning agility w praktyce biznesowej?  
 • Jakie fundamenty, znajdują się u podstaw learning agility?
 • W jaki sposób możliwe jest uchwycenie „learning agility” podczas procesów rekrutacji bądź / i programów talentowych?
 • W jaki sposób możemy zaobserwować wskaźniki learning agility wśród kadry menadżerskiej?

Termin webinaria to 22 lipiec 2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global

Zostań praktykiem narzędzi Ostendi

Również w lipcu mamy dla Ciebie ofertę szkoleń certyfikacyjnych. W lipcu możesz poznać nasze narzędzie – kwestionariusz osobowości Ostendi Talent Hunter oraz otrzymać dostęp do najlepszych na rynku funkcjonalności, pozwalających przeprowadzić ocenę 360 stopni. Dzięki naszym szkoleniom usprawnisz procesy rekrutacyjne w Twojej organizacji oraz wesprzesz rzetelnymi danymi działania rozwojowe dla Twoich pracowników. Dodatkowo, podczas szkolenia dowiesz się:

 • w jak szybki i prosty sposób przeprowadzić badanie oceny kompetencji, dla nieograniczonej liczby osób;
 •  jak w sposób gwarantujący sukces realizować projekty diagnostyczne;
 •  jak na podstawie wyników badań, przygotować zindywidualizowany plan rozwojowy dla pracownika;
 •  jak przeprowadzić sesję informacji zwrotnej

A to wszystko za pomocą naszej platformy Ostendi.
Więcej informacji dotyczących naszych szkoleń certyfikacyjnych znajdziecie w zakładce Szkolenia Certyfikacyjne.