'

Specjalna oferta dostępna tylko do końca roku

Koniec roku to bardzo istotny czas w firmowym kalendarzu. Nadchodzi moment  podsumowania i rewizji założonych celów. To czas intensywnej pracy i domykania licznych projektów.  

Nie należy jednak zapominać o tym, że jest to również odpowiednia chwila na udzielenie sobie feedbacku, przeprowadzenie różnych badań takich jak ocena 360 czy badanie opinii i zaangażowania oraz spojrzenie na swoją organizację w szerszym kontekście. Pozwoli to lepiej zaplanować kolejne procesy i wejść w Nowy Rok ze zdwojoną siłą! 

Badanie opinii i zaangażowania pomoże ci określić, jakie nastroje panują obecnie w Twojej organizacji. Kwestionariusz osobowości Ostendi Talent Hunter sprawi, że podczas procesu rekrutacji wybierzesz idealnie dobranego kandydata. Dzięki ocenie 360 poznasz kompetencje Twoich pracowników. Badanie kompetencji w połączeniu z kwestionariuszem osobowości – Ostendi Talent Hunter – sprawi, że otrzymasz komplet obiektywnych danych dotyczących osób zatrudnionych w Twojej organizacji. Poznasz zarówno ich kompetencje, jak i preferencje, na podstawie których podejmiesz świadome decyzje o kierunku rozwoju poszczególnych pracowników. 

Do końca bieżącego roku wszyscy nowi klienci objęci są specjalną promocją!

Przy zakupie minimum 60 raportów Ostendi Team Insight Survey, Ostendi Talent Hunter i Ostendi Competencies Feedback otrzymasz 3 miesiące darmowego dostępu do naszej platformy oraz bezpłatne szkolenie techniczne dla jednego użytkownika naszej aplikacji. 

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Business Development Manager

Michał Kotermański

michal.kotermanski@ostendi.pl

+48 797 860 676