'

Szkolenie certyfikacyjne z Ostendi Competencies Feedback

 

Szkolenie certyfikacyjne Ostendi Competencies Feedback to szkolenie, dzięki któremu nie tylko zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat prowadzenia badania kompetencji w Twojej organizacji, ale także otrzymasz bezterminowy dostęp do platformy Ostendi – najlepszej platformy do prowadzenia oceny 360 stopni dostępnej na rynku.

Korzyści z udziału w szkoleniu certyfikacyjnym Ostendi Competencies Feedback

  • pozyskanie wiedzy dotyczącej procesu przygotowania badania kompetencji w organizacji oraz udzielania informacji zwrotnej po badaniu kompetencji;
  • otrzymanie bezterminowego dostępu do Platformy Ostendi, dzięki której można  samodzielnie przeprowadzić ocenę metodą 360 / 270 / 180 stopni w 9 różnych językach (polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki) – w tych językach możliwe jest także wygenerowanie raportów indywidualnych, zbiorczych oraz indywidualnych porównawczych)
  • bezterminowy dostęp do słownika kompetencyjnego oraz wskaźników zachowań – Słownik kompetencji Ostendi. Oczywiście istnieje również możliwość zaimplementowania własnego zestawu kompetencji wraz z przypisanymi do nich opisami zachowań;
  • dodatkowy dostęp do narzędzia Ostendi Team Insight Survey – narzędzia, pozwalającego zbadanie poziomu zaangażowania / opinii w firmie;
  • 2 godziny bezpłatnych konsultacji, z których można skorzystać do 12 miesięcy od zakończenia szkolenia certyfikacyjnego.

Termin i koszt szkolenia

Szkolenie jest realizowane online. Przed przystąpieniem do szkolenia konieczne jest dokonanie opłaty certyfikacyjnej, która wynosi:

  • 7.500 zł + VAT / cena za 1 uczestnika;
  • 1.800 zł + VAT / jednorazowa opłata roczna za utrzymanie danych osobowych na serwerach Ostendi (niezależnie od ilości osób uczestniczących w szkoleniu).

Cena całkowita za szkolenie certyfikacyjne: 9.300 zł + VAT

Cena zawiera: (a) uczestnictwo w szkoleniu, (b) cenę materiałów szkoleniowych, (c) dostęp do platformy Ostendi, (d) 2 raporty do wygenerowania, (e) 2 godziny konsultacji merytorycznych.

W związku z realizacją szkolenia w wersji online, konieczne jest podanie przez uczestnika adresu, na który zostaną wysłane materiały szkoleniowe. Po odbytym szkoleniu każdy z uczestników otrzyma dodatkowy zestaw materiałów uzupełniających.

Szczegółowe zaproszenie na szkolenie wraz z programem znajduje się tutaj Zaproszenie na szkolenie certyfikacyjne Ostendi Cometencies Feedback ONLINE

Jeżeli jesteś zainteresowana(-ny) zgłoś swoją chęć udziału w szkoleniu na adres bozena.roczniak@ostendi.pl

Jeżeli chcesz otrzymać tylko dostęp do platformy Ostendi skontaktuj się z nami: bozena.roczniak@ostendi.pl