'

Webinar 2/2: Kompetencje przyszłości w praktyce!

Zapraszamy na drugi webinar z serii spotkań w temacie kompetencji przyszłości!

Druga część przyjmie formę panelu dyskusyjnego na którym to eksperci HR z różnych branż podzielą się z nami swoimi obserwacjami na temat kompetencji przyszłości. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie działania z zakresu HR warto wdrożyć w swojej firmie w obliczu nadchodzących zmian rynkowych i szukasz inspiracji w tym zakresie – ten webinar jest dla Ciebie!

Zapraszamy już 28 marca 2024, w godzinach od 09:30 – 11:00.

Kliknij poniższy przycisk, aby do nas dołączyć:

W webinarze udział wezmą:

Magdalena Giryn – MBA. Senior Managing Partner w Talent Chase, Head of Digital Leadership Practices

Pasjonatka współczesnego cyfrowego podejścia do HR, które łączy potęgę technologii i psychologii oraz doświadczenia. Entuzjastka wdrażania kultury cyfrowej adaptacji w organizacjach, rozumianej jako element budowania postaw odpowiedzialności za zrównoważony rozwój. Zgłębia tajniki ciemnej strony osobowości Homo Digital.

Od lat doradza firmom jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty poprzez podnoszenie efektywności zespołów. Wykładowca na studiach podyplomowych, współtworzonych przez SGH i Talent Chase – „Przywództwo Przyszłości”, gdzie zajmuje się problematyką wpływu siły osobowości w kontekście odnoszenia sukcesów przez liderów. Na co dzień współpracuje z międzynarodowymi autorytetami z obszaru badań nad rozwojem przywództwa i osobowości Liderów, wpływu digitalizacji współczesnego świata na zmiany modelu przywództwa.

Misją życiową Magdy jest dzielenie się wiedzą o nowoczesnych technologiach , narzędziach i pomysłach wspierających zarządzanie, motywowanie ludzi. Jest certyfikowanym konsultantem z narzędzi psychometrycznych Hogana oraz autorką szeregu publikacji na Linkedin.

Cezary Mączka – Group Chief People and Culture Officer w Grupie Wielton

Przygodę z HR rozpoczął w koncernie General Electric jako HR Manager w GE Power Controls w Łodzi, następnie jako Dyrektor Personalny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2006 r. został dyrektorem personalnym audytu GE dla EMEA oraz globalnym dyrektorem personalnym ds. wynagrodzeń. Po powrocie do Polski objął stanowisko wiceprezesa Zarządu w Banku BPH. Następnie, kontynuował karierę w polskim oddziale francuskiego globalnego koncernu energetycznego Electricite de France, gdzie oprócz HR koordynował pracę Wydziału Organizacji i Jakości oraz Działu Prawnego.  Przed przejściem do PGF SA  kierował Pionem  Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Innowacjami w Budimeksie SA. Był także członkiem Rady Nadzorczej Budimeksu Nieruchomości i FBSerwis.

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych w dziedzinie zasobów ludzkich w Norwegian School of Management. Posiada dyplom MBA Strathclyde Glasgow Business School i aplikację prokuratorską. W 2021 roku magazyn „Builder” uznał go za osobowość roku w branży budowlanej w Polsce.

dr inż. Izabela Niziałek – HR Manager w Heidelberg Polska

Od ponad 10 lat związana z HR, a zwłaszcza z obszarem rekrutacji i Employer Brandingu. Obecnie HR Manager w Heidelberg Polska Sp. z o.o. Wieloletnia wykładowczyni akademicka, dzieląca się swoja wiedzą praktyczną ze studentami. Absolwentka studiów podyplomowych HR Business Partner na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Sławomir Facon – Head of People Development & Culture w Polskiej Grupie Lotniczej

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył także podyplomowe studia z zakresu Zarządzania i Rozwoju Personelu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studia Master of Business Administration. Od blisko 20 lat zawodowo związany jest z obszarem HR.

Jest akredytowanym coachem i trenerem prowadzącym warsztaty dotyczące współpracy i kompetencji menedżerskich. Doświadczenie międzynarodowe zdobywał w Grupie UniCredit. Obecnie pełni rolę zastępcy Dyrektora Biura HR PLL LOT i Polskiej Grupy Lotniczej oraz Dyrektora odpowiedzialnego za rozwój i rekrutację pracowników.

Webinar poprowadzi:

dr Bożena Roczniak – CEO OstendiHR

Założycielka i Prezeska Zarządu Ostendi Global Sp. z o.o. z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w HR w różnych obszarach. Wdrażała i realizowała szereg procesów związanych z efektywnym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pracowała zarówno dla polskich jak i międzynarodowych organizacji. Licencjonowany praktyk wielu narzędzi psychometrycznych. Certyfikowany coach, mentor i psycholog kliniczny.

Do zobaczenia!

Zapraszamy również do zapisów na pierwszą część webinaru, która odbędzie się 20 marca 2024. Więcej informacji można znaleźć tutaj.