'

Webinar 2/2: Reskilling i upskilling – w praktyce! Jak wdrożyć te procesy w organizacji?

Reskilling i upskilling – jeżeli chcesz poznać te dwa podejścia do zarządzania rozwojem pracowników, zapraszamy już 24.05 na kolejny webinar o tej tematyce.

Tym razem do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów z obszaru HR, który podzielą się z nami swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Obecnie wiele badań wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości duża część znanych nam dziś zawodów zniknie zastąpiona przez AI i automatyzację a w ich miejsce pojawią się nowe, nieznane nam dotąd profesje. Jak przygotować na to organizację? Jak umożliwić pracownikom zdobywanie kompetencji przyszłości już teraz?

Warto postawić na reskilling i upskilling!

O czym porozmawiamy na webinarze?

  • Dowiesz się jak wdrożyć działania reskillingowe i upskillingowe w Twojej firmie
  • Nasi eksperci podzielą się tym, jak wyglądają procesy reskillingu i upskillingu w ich organizacjach oraz na co warto zwrócić uwagę
  • Poznasz również dobre praktyki w zakresie wdrażania tego typu działań

Zapraszamy 24.05 🗓 o godzinie 09:30 🕤

Webinar poprowadzi dr Bożena Roczniak – Founder & CEO OstendiHR z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w HR w różnych obszarach.

Nasi goście:

Sylwia Kalinowska – Skowronek – Learning & Development, HR system, Talent Management Director w Budimex S.A. z obszarem HR związana od ponad 20 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w branży lotniczej oraz budowlanej. Absolwentka studiów na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Lubelskiej.

Tomasz Krzak – People Culture & Organizational Development Director, Board Member w Adamend Pharma. Doświadczony Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich z udokumentowaną historią pracy w branży farmaceutycznej. Posiada umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, doradztwa HR, relacji pracowniczych, negocjacji związkowych, zarządzania talentami oraz zarządzania personelem.

Jako Członek Zarządu:

  • Przyczynia się do rozwoju i realizacji strategii biznesowej oraz tworzy i wdraża zgodną, przyszłościową strategię personalną.
  • Ściśle współpracuje z Dyrektorami Generalnymi i Zespołem Zarządzającym, aby dostosować podejścia w regionie CEE i Azji do strategii korporacyjnych.
  • Buduje silne partnerstwa z zespołami biznesowymi w regionie CEE i Azji, aby maksymalizować wkład funkcji HR.

Aby zapisać się na webinar kliknij w poniższy przycisk:

Do zobaczenia!