'

Webinar: Upskilling i programy talentowe. Jak stworzyć dopasowaną do obecnych wymagań rynkowych propozycję rozwojową dla pracowników?

Zmiany technologiczne, nowe modele pracy, zmieniające się oczekiwania pracowników – wszystko to sprawia, że tradycyjne podejście do rozwoju talentów przestaje się sprawdzać. Dziś potrzebujemy elastycznych i dopasowanych do realnych wyzwań rynkowych propozycji rozwojowych, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby osób zatrudnionych, ale też przygotują organizację na to, co dopiero nadchodzi.

Jeśli chcesz, by Twoja firma nie tylko nadążała za zmianami, ale wyprzedzała je dzięki przemyślanej strategii rozwoju pracowników – nasze wydarzenie jest dla Ciebie!

„Upskilling i programy rozwojowe. Jak stworzyć dopasowaną do obecnych wymagań rynkowych propozycję rozwojową dla pracowników?”

Webinar odbędzie się już w najbliższy 07.05 o godzinie 09:30!

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Na webinarze porozmawiamy o różnicy pomiędzy programami talentowymi i upskillingowymi;
  • Poznasz przykłady zrealizowanych programów talentowych i upskillingowych w firmach;
  • Dowiesz się jak nowe technologie mogą wspierać tworzenie programów talentowych i rozwojowych?
  • Porozmawiamy o wyzwaniach z jakimi podczas wdrażania proceców rozwojowych muszą mierzyć się HR-owcy (m.in. pogodzenie strategii biznesowej zmieniającego się rynku i indywidualnych potrzeb pracowników).

Prowadząca:

Bożena Roczniak – Prezeska Zarządu Ostendi Global

Bożena Roczniak jest założycielką i CEO OstendiHR, firmy HR-tech dostarczającej nowoczesne narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie HR, pełniąc różne role – od trenera, certyfikowanego coacha i konsultanta po dyrektora HR i doradcę zarządu. Specjalizuje się w modelach kompetencyjnych i systemach oceny pracowników, tworząc, wdrażając i optymalizując kluczowe procesy HR.

Jej doświadczenie biznesowe uzupełnia wykształcenie akademickie – jest doktorem nauk medycznych, a jej badania dotyczyły diagnozy osobowości, zaburzeń osobowości oraz potencjału poznawczego. Zdolność formułowania hipotez i krytycznej analizy danych wykorzystuje w tworzeniu innowacyjnych narzędzi wspierających zarządzanie talentami i rozwój organizacji.

Od ponad pięciu lat zarządza firmą HR tech, gdzie przy wsparciu zespołu tworzy rozwiązania ściśle dopasowane do rzeczywistych procesów biznesowych. Jej misją jest dostarczanie najlepszej na rynku aplikacji do zarządzania miękkim HR-em, wspierającej organizacje w efektywnym zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Goście webinaru:

Sylwia Kalinowska-Skowronek – Learning & Development, Talent Management Director w Budimex

Doświadczona ekspertka HR z bogatym dorobkiem w obszarze doradztwa personalnego i rozwoju pracowników. Od 2022 roku pełni funkcję Dyrektora Learning & Development & HR system w firmie Budimex SA. Specjalizuje się w inicjowaniu i wdrażaniu kompleksowych programów oraz projektów w tym talentowych, które wzmacniają świadomość i stymulują rozwój oraz zapraszają do proaktywności. Poprzednio w funkcji Dyrektor ds. Personalnych odpowiedzialnej za doradztwo personalne poszczególnych biznesów. Z pasją angażująca się we wspieranie, rozwój i budowanie zrozumienia a także adaptację do zmian.

Ewelina Janusz-Patyk – Trenerka EY Academy of Business

Jest doświadczoną liderką z ponad 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie rozwoju oraz zarządzania zmianą. Pracowała w zespołach projektowych na arenie globalnej, obsługując klientów w różnych sektorach. Ukończyła studia z zakresu podatków oraz zdobyła tytuł MBA w Nowym Jorku. Jest także absolwentką psychologii i etyki na Uniwersytecie Oksfordzkim oraz prawa i psychologii na Uniwersytecie Harvarda. Jest certyfikowanym trenerem sprzedaży i partnerem szkoleniowym w Apple, a także posiada certyfikat zarządzania zmianą Prosci.

W trakcie swojej kariery zawodowej spędziła znaczną część czasu w Turcji, Rumunii, Izraelu, Arabii Saudyjskiej oraz Wielkiej Brytanii, a także mieszkała kilkanaście lat w USA. Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami transformacyjnymi w różnych sektorach, w tym w ochronie zdrowia i przemyśle farmaceutycznym. Uczestniczyła również w projektach usprawniających produkcję w jednej z największych firm tytoniowych na świecie, wdrażając globalną transformację.

Pełniła rolę dyrektora zarządzania wiedzą w CCIG/Orange Polska, gdzie nadzorowała strategię działu szkoleń i rozwoju. Kierowała inicjatywą redefiniującą misję, wizję i wartości firmy, reorganizując dział szkoleń oraz wprowadzając innowacyjne procesy. Zrealizowała szereg transformacji, obejmujących strategie reskillingu i upskillingu w wielu organizacjach. Przeprowadziła dużą inicjatywę restrukturyzacyjną dla globalnego zespołu talentów, co przyczyniło się do oszczędności kosztów w wysokości 80 milionów USD.

Obecnie Zarządza globalnym projektem EY.ai Academy, który obejmuje kompleksową inicjatywę rozwojową w zakresie sztucznej inteligencji, łącząc różne metody upskillingu pracowników. Jest trenerem w EY Academy of Business oraz prelegentką na konferencjach, gdzie prowadziła prezentacje dla Harvard Business Review, Pulsu Biznesu oraz EY Academy of Business, występując z jednym z liderów Microsoft. Prowadziła zajęcia z makroekonomii, zarządzania, komunikacji i psychologii jako profesor w USA i Polsce.

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Nie może Cię zabraknąć!👇

Trusted by leading companies worldwide

Zaufali nam