'

Zaplanuj swój rozwój na sierpień!

Zapraszamy na nasze wakacyjne szkolenia certyfikacyjne oraz darmowe webinaria, poruszające tematykę odkrywania talentów oraz wykorzystywaniu diagnostyki w biznesie.

Okres wakacyjny dobiega końca, to ostatni moment, aby wziąć udział w sierpniowych wydarzeniach rozwojowych. Już dzisiaj możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty wydarzeń zarówno darmowych, jak i płatnych, które wspomogą Twój rozwój zawodowy. Mamy dla Ciebie propozycję szkoleń certyfikacyjnych, jak i darmowych webinariów, które przygotowaliśmy w oparciu o zgłaszane potrzeby naszych klientów. Zachęcamy także do przeczytania inspirującego artykułu: Ocena 360 Stopni cz.1 – Błędy w procesie oceny 360/270 Stopni, który znajdziecie w zakładce – Wiedza.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w webinarium mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Już teraz zapraszamy do zapisania się na nasze darmowe webinaria. W tym miesiącu ponownie opowiemy o:

Organizacji w transformacji i pracownikach przyszłości. …o poszukiwaniu zwinnego talentu. 

Obecna sytuacja z COVID-19 oraz doświadczenia pracy zdalnej sprawiły, że wiele zawodów na zawsze zmieni swoją formę. Dodatkowo spowolnienie gospodarki i restrukturyzacje w licznych organizacjach doprowadziły do tego, że na rynku pojawiło się wielu utalentowanych ludzi, którzy stali się ekonomicznymi ofiarami pandemii. Dlatego też największym wyzwaniem przed jakim stają działy HR, jest zidentyfikowanie tych pracowników, którzy będą w stanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości biznesowej.

 • Jaki profil powinien posiadać pracownik przyszłości? 
 • W jaki sposób można zdiagnozować zwinny talent, aby w dobie restrukturyzacji utrzymać tych, którzy będą gotowi wesprzeć organizację w osiąganiu ambitnych celów w nieprzewidywalnej rzeczywistości? 
 • Jak obecne, dostępne na rynku narzędzia mogą nam pomóc w diagnozie talentów? 
 • Dlaczego skończył się czas intuicji i jak dane mogą nam pomóc w odkryciu tego, co najlepsze w naszych ludziach? 

Termin webinarium to 25.08.2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

a następnie tydzień później opowiemy o:

Diagnostyce potencjału kandydata i pracowników. …o testach i kwestionariuszach w obszarze HR.  

Błędy dokonywane podczas rekrutacji, a co za tym idzie zatrudnienie niewłaściwej osoby wiąże się ze wzrostem kosztów, jakie musi ponieść pracodawca. Badania wskazują, że średni koszt błędnego zatrudnienia wynosi ok 15 tysięcy euro, a utrata utalentowanego pracownika to koszt ok 30 tysięcy euro. Odkrycie utalentowanej i dopasowanej osoby do danej organizacji ma kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu. Dlatego, ważne jest uzyskanie rzetelnych danych dotyczących kwalifikacji, kompetencji oraz cech osobowości  naszych pracowników i kandydatów.

 • Jak uzyskać rzetelne informacje na temat mocnych i słabych stron kandydata?
 • W jaki sposób zminimalizować koszty związane z zatrudnienia nieodpowiedniego pracownika?
 • Jak wykorzystać nowoczesne narzędzia diagnostyczne do odkrycia najbardziej utalentowanego i dopasowanego kandydat do Twojej organizacji?
 • W jaki sposób można zdiagnozować potencjał pracowników, aby utrzymać tych, którzy wspomogą rozwój Twojej organizacji?

Termin webinaria to 31.08.2020. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global

Zostań praktykiem narzędzi Ostendi

Również w sierpniu mamy dla Ciebie ofertę szkoleń certyfikacyjnych. W sierpniu możesz poznać nasze narzędzie – kwestionariusz osobowości Ostendi Talent Hunter oraz otrzymać dostęp do najlepszych na rynku funkcjonalności, pozwalających przeprowadzić ocenę 360 stopni. Dzięki naszym szkoleniom usprawnisz procesy rekrutacyjne w Twojej organizacji oraz wesprzesz rzetelnymi danymi działania rozwojowe dla Twoich pracowników. Dodatkowo, podczas szkolenia dowiesz się:

 • w jak szybki i prosty sposób przeprowadzić badanie oceny kompetencji, dla nieograniczonej liczby osób;
 •  jak w sposób gwarantujący sukces realizować projekty diagnostyczne;
 •  jak na podstawie wyników badań, przygotować zindywidualizowany plan rozwojowy dla pracownika;
 •  jak przeprowadzić sesję informacji zwrotnej

A to wszystko za pomocą naszej platformy Ostendi.
Więcej informacji dotyczących naszych szkoleń certyfikacyjnych znajdziecie w zakładce Szkolenia Certyfikacyjne.