'

Zdobądź praktyczną wiedzę o badaniu kompetencji

Wzbogać swoją wiedzę i podnieś swoje kwalifikacje!

Serdecznie zapraszamy na wrześniowe szkolenia certyfikacyjne oraz darmowe webinaria, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę i podniesiesz swoje kwalifikacje.

Czas beztroskich wakacji dobiegł końca. Dzieci rozpoczęły naukę w szkołach, a studenci niebawem rozpoczną zajęcia na uczelniach. To świetny czas, aby  podwyższyć również własne kwalifikacje. Już we wrześniu możecie Państwo skorzystać z naszej szerokiej oferty szkoleń certyfikacyjnych oraz darmowych webinariów, które wspomogą Państwa rozwój zawodowy. 

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg ciekawych wydarzeń. Od września rozpoczynamy cykl darmowych webinariów, podczas których będziemy poruszać tematykę badania kompetencji i systemu ocen pracowniczych. Również w okresie jesiennym stale realizujemy nasze szkolenia certyfikacyjne, dzięki którym otrzymujecie dostęp do jednych z lepszych narzędzi wspierających miękki HR.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, zastrzegamy, że z 1 organizacji w naszych bezpłatnych webinariach mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Już teraz zapraszamy do zapisania się na nasze darmowe webinaria. W tym miesiącu opowiemy o:

Kwalifikacja, kompetencja, potencjał a talent – co i kiedy należy diagnozować u pracowników?

Często obserwowanym zjawiskiem w HR jest brak zgody kogo poszukujemy do zespołu i co należy rozwijać – twardą techniczną wiedzę czy inwestować w potencjał? Podczas naszego spotkania postaramy się uspójnić nazewnictwo oraz jego znaczenie. W trakcie naszego spotkania nasz ekspert postara się odpowiedzieć na następujące pytania:

 • co to jest kwalifikacja, a czym jest kompetencja?
 • jaka jest różnica pomiędzy potencjałem i talentem?
 • na jakie obszary jako HR mamy wpływ? a na co nie?
 • w jaki sposób należy planować działania rozwojowe i co uwzględniać?
 • czy należy bazować na mocnych stronach, czy na obszarach do rozwoju kiedy diagnozujemy talent?

Termin webinarium to 16.09.2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

a następnie tydzień później opowiemy o:

Badanie kompetencji – jak je wdrożyć, aby wspierało a nie demotywowało?

Badania wskazują jednoznacznie, że najefektywniejszą kulturą pracy, która wspiera rozwój pracowników to taka, która opiera się na zasadach ciągłego pozyskiwania informacji zwrotnej. Jednym z narzędzi, wspierających ten rodzaj działań jest regularne badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 stopni.

W Polsce badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni budzi wiele kontrowersji. Z dużym prawdopodobieństwem wiąże się to z popełnianymi błędami na etapie wdrażania badania. W związku z powyższym:

 • Co należy zrobić, aby w sposób skuteczny wdrożyć badanie kompetencji w oparciu o metodologię 360 / 270 / 180 stopni?
 • Jakie błędy najczęściej popełnia się podczas wdrażania takiej oceny?
 • Czego się wystrzegać, a o co warto zadbać?
 • Jak zapewnić otwartość organizacji na tę formę pozyskiwania informacji zwrotnej?

…na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego webianarium.

Termin webinarium to 02.10.2020 r. godzina 9.30 – 11.00. W celu zapisania się na webinaria prosimy, aby kliknąć tutaj lub napisać do nas maila z prośbą o rezerwację (kontakt@ostendi.pl).

Więcej informacji dotyczących zasad obowiązujących na naszych webinarach znajdziecie Państwo w dokumencie Regulamin korzystania webinarium Ostendi Global

Zostań praktykiem narzędzi Ostendi

Również we wrześniu mamy dla Ciebie ofertę szkoleń certyfikacyjnych. We wrześniu możesz poznać nasze narzędzie – kwestionariusz osobowości Ostendi Talent Hunter oraz otrzymać dostęp do najlepszych na rynku funkcjonalności, pozwalających przeprowadzić ocenę 360 stopni. Dzięki naszym szkoleniom usprawnisz procesy rekrutacyjne w Twojej organizacji oraz wesprzesz rzetelnymi danymi działania rozwojowe dla Twoich pracowników. Dodatkowo, podczas szkolenia dowiesz się:

 • w jak szybki i prosty sposób przeprowadzić badanie oceny kompetencji, dla nieograniczonej liczby osób;
 •  jak w sposób gwarantujący sukces realizować projekty diagnostyczne;
 •  jak na podstawie wyników badań, przygotować zindywidualizowany plan rozwojowy dla pracownika;
 •  jak przeprowadzić sesję informacji zwrotnej

A to wszystko za pomocą naszej platformy Ostendi. Więcej informacji dotyczących naszych szkoleń certyfikacyjnych znajdziecie w zakładce Szkolenia Certyfikacyjne.